Ryšys su tavo pasauliu

Kad ir kas tai būtų – dviračio navigacija, lankstus maršruto planavimas ar efektyvi kūno rengybos treniruotė – tave sujungiame su skaitmenine aplinka, atveriame visiškai naujas elektrinių dviračių erdves ir naujus malonius potyrius važiuojant!

Navigacija

Kitoje sankryžoje – į kairę

Trumpiausias kelias iš taško A į tašką B arba spontaniški nauji atradimai: pasitelkęs GPS ir išmanųjį maršruto planavimą borto kompiuteris tave patikimai veda per didmiesčio džiungles arba naujais gamtos keliais. 

Gera fizinė būklė

Asmeninis borto treneris

Tavo elektrinis dviratis paverčiamas išmaniuoju asmeniniu treneriu: borto kompiuteris užfiksuoja visas tavo keliones. Visuomet gali stebėti savo veiklas ir į kasdienį užimtumą integruoti asmeninę treniruotę, o po važiavimo ją įvertinti. 

  • Vagims – jokių galimybių

    Elektrinį dviratį gali pastatyti bet kur: „Premium“ užrakinimo funkcija papildomai apsaugo nuo vagystės. Vos tik nuimi borto kompiuterį, elektrinio dviračio variklis nebepalaikomas, todėl vagims – nepatrauklus. 

  • Atstumo rodmuo - Ilgam važiavimo malonumui

    Geriau suplanuoti tavo maršrutai: prieš važiuojant ir važiavimo metu borto kompiuteris tiksliai parodo, kaip toli nuvažiuosi naudodamas pasirinktą pagalbinę variklio funkciją ir įvertinęs esamą akumuliatoriaus būseną.

  • Individualus ekranas - pritaikyta tau

    „eBike Connect“ tau tinka: pats nusprendi, kas rodoma borto kompiuteryje, pvz., akumuliatoriaus įkrovimo būsena ar pagalbinė variklio vatų funkcija. Informacija, kurios tau reikia, visada po ranka.

1 3