• Natūralus minimas

  Tyliai sklandžiai 4 kartus didina savo galią, padidindama jūsų pastangas iki 90 mylių.

 • Visiškas saugumas

  Padarykite vagystę beprasmišką naudodami „Turbo System Lock“ ir aptikkite artėjančius automobilius naudodami „Garmin Radar“.

 • Programos atnaujinimai

  Programinės įrangos atnaujinimai belaidžiu ryšiu, todėl jūsų dviratis laikui bėgant tampa geresnis, saugesnis ir sunkiau pavogiamas.

TURBO VADO

Your Vehicle for Life

„Vado“ yra transporto priemonė, skirta viskam – nuo kasdienių kelionių iki greitų treniruočių iki ilgesnių nei planuota nuotykių – elektrinis dviratis visam gyvenimui. Iki šiol sklandžiausias važiavimas e-Bike – Vado sukurtas taip, kad drąsiai imtųsi nuolat besikeičiančio kraštovaizdžio, su kuriuo susidursite.

Shift Gears Your Way

 • Pasirenkamas automatinis perjungimas

  Nustokite galvoti apie perjungimą ir sutelkite dėmesį į važiavimą. Como 5.0 Internal Gear Hub turi enviolo AUTOMATiQ bepakopę pavarų perjungimo technologiją, leidžiančią nustatyti pedalo tempą, o visa kita padarys dviratis. Sistema naudoja vidinę pavarų stebulę (IGH) ir Gateso diržinę pavarą, o ne grandinę, todėl nebereikia jaudintis su pavarų perjungikliais ar grandinėmis.

 • Vidinė pavarų dėžė

  „Enviolo“ vidinės pavarų stebulės perjungimo sistemos pašalina pavarų perjungiklio poreikį ir neleidžia perjungti stebulės viduje nuo elementų.

 • Pavarų perjungiklis

  Paprastoje SRAM 11 greičių pavarų perjungimo sistemoje naudojamas vienas žiedas priekyje ir itin plataus diapazono pavaros gale, kad būtų tiekiamos visos pavaros, kurių reikia norint įveikti bet kokį kalną. Išbandyta pavarų perjungimo sistema siūlo veiksmingiausią pavarą, kad iš akumuliatoriaus būtų išspausta daugiausia energijos.

Specialized e-Bike technologijos sistema

Specialized e-bike technologijų sistema užtikrina sklandų, galingą ir tylų pedalo pagalba, taip pat didžiausią atstumą ir puikius ryšio sprendimus. Žinoma, visi sistemos aspektai puikiai dera su dviračiu. Ir nors tai nėra lengvas kelias, tikros naujovės retai kada būna.

Nuimamas ir užrakinamas akumuliatorius

Jis puikiai integruotas, tačiau „Vado“ akumuliatorius taip pat yra visiškai nuimamas. Galite visiškai išimti akumuliatorių arba užrakinti akumuliatorių ant dviračio.

 • Sklandi pagalba

  Specialized varikliai yra neįtikėtinai sklandūs, galingi ir tylūs. Jie sustiprina jūsų įvestį ir išsijungia, kai viršijate didžiausią greitį arba veikiate „išjungimo“ režimu, kad sukurtų važiavimą be nenatūralaus pasipriešinimo. Mūsų misijos valdymo programa taip pat leidžia visiškai pritaikyti variklio charakteristikas pagal savo asmeninius pageidavimus.

 • Važiuokite bet kur

  Su geriausiu savo klasėje asortimentu, visi Specialized akumuliatoriai pasižymi intuityviais įkrovimo sprendimais ir pažangia baterijų valdymo sistema (BMS), kuri užtikrina optimalų veikimą ilgesniam akumuliatoriaus tarnavimo laikui ir maksimaliam nuotoliui.

 • Pasirinktinis ryšys

  „Turbo“ elektriniai dviračiai sujungia jūsų dviratį per ANT+ ir (arba) „Bluetooth®“ su mūsų pačių misijos valdymo programėle, „Turbo Connect“ ekranu (TCD) arba kitais mėgstamais trečiųjų šalių ekranais, įrenginiais ar programėlėmis. Gaukite pagalbos tvarkydami akumuliatoriaus veikimo atstumą, fiksuokite važiavimus, reguliuokite variklio galią – jūs turite nuspręsti, kaip norite važiuoti.