• Galandimas

  Šoninę briauną galandame pasirinktinai 86, 86.5, 87, 87.5, 88, 88.5 arba 89 kampu.
  Apatinę briauną galandame 0.5, 0.75, 1.0, 1.25, 1.5 arba 2.0 kampu.

  Briaunų (kantų) galandinimas ir poliravimas deimantine dilde. 87, 88 arba 89 kampu pasirinktinai.

 • Vaškavimas

  Vaškavimui naudojame tik aukščiausios kokybės gamintojų "SKIGO", TOKO", "SWIX", CH, LF ir BP serijų vaškus. Vašką parenkame atsižvelgdami į kliento poreikius (oro temperatūrą).

  Atliekame dvigubą vaškavimą "SKIGO", TOKO", "SWIX" BP ir CH serijų vaškais.

  Naujų slidžių/snieglentės vaškavimas (impregnavimas vašku) yra rekomenduojamas norint slystamąjį paviršių apsaugoti nuo nusidėvėjimo.

  Naujas slides ir snieglentes prieš vaškavimą gamintojas rekomenduoja bent du kartus prisotinti didele skvarba turinčiu vašku.

 • Ibrėžimų užliejimas

  Mažus įtrukimus ir įbrėžimus reikia palikti ramybėje, o įdubas, kurios yra pakankamai gilios, kad trukdytų slydimui užliesime P-Tex.

 • Susisiekite

  Slidžių ir snieglenčių servisas atliekamas Klaipėdoje, Taikos pr. 32a. 

  Dėl slidžių serviso ir konsultacijos skambinkite 8 622 00 222

  Rodyti žemėlapyje 

TOKO parafinų (mišinių) vaško lentelė

Vaško diagramoje pateikiamos rekomendacijos, kaip pasirinkti tinkamą vašką arba tinkamą vaško mišinį.

 • XC – standartinių vaškų serija

  XC – standartinių parafinų serija, skirta visoms temperatūroms ir sniego tipams. Drėgmei nuo 0 iki 100%.

 • LF vaškų serija

  LF mažo kieko fluoro parafinas. Skigo LF parafinas yra patvaresnis ir nešvarumus atstumiantis sklandytuvas nei XC gaminiai. Geriau išsaugo slydimą ilgesniu atstumu nei XC parafinas. LF parafinas yra vertinamas treniruočių ir varžybų slidinėtojų, ypač rekomenduojamas jaunimo varžyboms. Naudoti su LF Graphite kaip pagrindą (LF Glider Graphite), kad pasiekti optimalų efektą.

 • HF vaškų serija

  HF su dideliu kiekio fluoru parafinas. Naujojant HF parafiną rekomenduojama pirmiausia vaškuoti LF parafinu. Rekomenduojama naudoti atskirai, bet ir kaip pagrindinį vašką.

 • SKIGO

  SKIGO įkūrėjas Christeris Majbäckas daugelį metų buvo tarp pasaulio slidinėjimo elito ir turi medalius tiek iš pasaulio čempionato, tiek iš olimpinių žaidynių. Visą gyvenimą jis slidinėjo ir išbandė tramplynus. Kartu su savo tėvu jie maišė produktus, kad surastų būtent tai dienai tinkamas išrūgas. Patirtis, kurią jis naudoja šiandien kurdamas pasaulinio lygio jojimo ir lygumų slidinėjimo produktus. SKIGO siūlo visą aukščiausios kokybės netik lygumų slidinėjimo gaminių asortimentą bet ir kalnų slidinėjimui skirtus produktus.

Ibrėžimų užliejimas

Bazė gali būti pažeista, tiesiogine to žodžio prasme, todėl jūsų įranga servise paruošime naudojant geriausius snieglenčių ir slidžių pagrindo remonto įrankius.

Mažus įtrukimus ir įbrėžimus reikia palikti ramybėje, o įdubas, kurios yra pakankamai gilios, kad trukdytų slydimui užliesime P-Tex.

Mūsų serviso kokybiški snieglenčių ir slidinėjimo pagrindų remonto įrankiai yra būtent tai, ko reikia norint sutvarkyti lentą profesionaliai.

Briaunų galandimas

Briaunų galandimą geriausiai atlikti sezono pradžioje ir šlifuoti reikalui esant. Pirmas briaunų galandimas atliekamas po vieno – pusantro snieglentės eksploatavimo sezono. Snieglentės briaunos galandamos specialiu galandimo įrankiu.Jeigu truputi nugludinti snieglenčių briaunas galuose, o kraštuose palikti tokiomis pat aštriomis, tuo mes pagerinsime jos valdomumą.

Šoninio krašto paviršiaus nuožulnumas padeda padidinti slidžių ar snieglentės sukibimo galią ant ledo ir kieto sniego. Gudrybė yra rasti tinkamą santykį tarp pagrindo ir šoninio krašto nuožulnumo, kad atitiktų jūsų poreikius.

Naujų snieglenčių briaunos nugaląstos 90 laipsniu su 0 laipsnio kampu į slystamąjį paviršių. Tokiu pat kampu prie pagrindo ir briaunos kampu nuo 86 iki 89 laipsnių, snieglentė tampa daugiau patvaresnė, bet greičiau nudyla.

Bukos briaunos – kampas prie pagrindo daugiau 0, briaunos kampas 90 – supaprastins snieglentės valdymą. Status kampas pakeltas į viršų nuo slystamojo paviršiaus pagerins snieglentės greitį ir jos valdymą.

Jeigu Jūs nežinote teisingu galandimo kampų , kreipkitės į mus!

Slidžių vaškavimas

Nepaisant daugumos šiuolaikinių technologijų pažangos, slidžių ir snieglenčių pagrindai greitai išdžiūsta ir turi būti vaškuoti, kitaip jie praras savo slidimą, taps sunkiau valdomi ir greičiau nusidėvi. Svarbu reguliariai vaškuoti pagrindus. Geriausias būdas yra vaškuoti karštu vašku kuris kaitinamas ištirpsta ir leidžia jam giliau įsiskverbti į pagrindą (kaip cukrui, ištirpusiam karštoje kavoje). Kitu atveju galite tiesiog įtrinti pastą ar skystą vašką... net kai esate slidinėjimo trasoje. Bet tai neužtikrina karštojo vaškavimo patvarumo ir tarnauja maždaug pusę dienos.

Pradedantiems slidininkams rekomenduojame naudoti XC tipo vašką, kuris yra nebrangus, tačiau užtikrina gerą pagrindo apsaugą ir efektyvumą. „Universalus“ arba „visoms temperatūroms tinkamas“ XC vaškas yra paprasčiausias būdas daugeliui sniego sąlygų.

Patyrę slidinėtojai ar lentynininkai turėtų naudoti LF ar HF tipo vaškus kuriuose yra flouro, kai sniegas turi pakankamai drėgmės, kad lengvai virstų sniego gniūžte. Nors ir brangesnis, tokiomis sąlygomis jis užtikrina greitesnį slydimą.